Gotowi na World of Warcraft Remix? Dostaniemy "zmienione” Mists of Pandaria!

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
24 8309
Gotowi na World of Warcraft Remix? Dostaniemy "zmienione” Mists of Pandaria!

Nie, to nie Classic. W klasycznej wersji World of Warcraft dopiero pojawi się Cataclysm i jeszcze trochę poczekamy, aż dotrze tam Mists of Pandaria. Blizzard planuje jednak rzucić nieco światła na ten dodatek na „retailu”, a wszystko w ramach World of Warcraft Remix! Cóż to takiego?

To zapowiedziana w roadmapie Dragonflight w aktualizacji 10.2.7 atrakcja o nazwie Timerunning: Pandamonium! W jej ramach wrócimy do rozszerzenia Mists of Pandaria, ale w specyficzny sposób. Będzie to bowiem wymówka, aby stworzyć nową postać i odświeżyć sobie starą zawartość gry.

Możecie ograć wspomniany dodatek od poziomu 10 aż do 70 i to w przyśpieszonym tempie. Wszystkie postacie z Remix zostaną przekonwertowane na postać standardową, aby można było grać we współczesną wersję World of Warcraft pod koniec wydarzenia.

Blizzard zmodyfikował również łupy, które znajdziecie w Mists of Pandaria! Przykładowo pojawią się specjalne gemy do pewnego legendarnego płaszcza. Niechciane przedmioty zmienicie z kolei w walutę Bronze, za którą nabędziecie kosmetyczne atrakcje, przypisywane do konta. Nowe przedmioty kosmetyczne bazowane są na omawianym rozszerzeniu i będą doskonałym uzupełnieniem kolekcji.

Warto dodać, że aby zagrać w World of Warcraft Remix nie musicie nabywać Dragonflight, potrzebujecie jedynie aktywnej subskrypcji. Całość ma działać na zasadach jak battle royale Plunderstorm. Pamiętajcie więc, że jest to limitowane czasowo wydarzenie, dlatego nie zapomnijcie skorzystać z tej specyficznej wersji Mists of Pandaria, kiedy będzie okazja. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Na ten moment nie wiadomo jednak kiedy atrakcja ruszy oraz kiedy pojawi się aktualizacja 10.2.7. Wiadomo natomiast, jak będą wyglądały zbroje heritage dla rasy draenei oraz trolli. Ja z kolei powoli zaczynam gubić się w tych wszystkich wersjach World of Warcraft!


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube