“Granie w New World jest bezpieczne”, czyli Amazon komentuje sprawę spalonych kart

Dodany przez guru około rok temu
10 5884
“Granie w New World jest bezpieczne”, czyli Amazon komentuje sprawę spalonych kart

Amazon Games Studios wreszcie wydało komunikat dotyczący głośnej ostatnio sprawy “smażenia” kart graficznych (pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ).

Jak łatwo się domyślić, firma umywa rączki i twierdzi, że New World nie ma z tym nic wspólnego.

Słyszeliśmy od społeczności, że niektórzy z was doświadczyli awarii sprzętu podczas grania w New World, w szczególności z kartami GeForce RTX. Po długim dochodzeniu ustaliliśmy, że nie ma nietypowego zachowania New World, które powoduje te problemy. Gracze posiadający sprzęt, którego dotyczy problem, zachęcamy do skontaktowania się z producentem. EVGA wcześniej przyznało się do 25 problemów produkcyjnych na niektórych kartach GeForce RTX. Gra w New World jest bezpieczna i chcemy, aby wszyscy wrócili do Aeternum.

AGS nie rozumie jednak, albo nie chce zrozumieć, że problem nie dotyczy wyłącznie kart graficznych od EVGA (3090), ale także troszeczkę starszych modeli od Gigabyte (3080).

Ponadto Amazon nawet nie stara się wyjaśnić sytuacji, dlaczego akurat z ich grą, z ich New Worldem te ultra nowoczesne i ultra drogie karty graficzne mają problem.

Ludziom z Amazona, jak i wszystkim graczom polecamy obejrzeć ten materiał od JayzTwoCents (YouTuber z 3,5 mln subskrypcji), który prezentuje czarno na białym nienormalne zachowania New World w połączeniu z 3090.

Oglądać od 7:20


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube