Guild Wars 2 dodaje prywatne działki ogrodowe i zmienia lootboksy

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
5 5042
Guild Wars 2 dodaje prywatne działki ogrodowe i zmienia lootboksy

ArenaNet oberwało się w zeszłym roku za bileciki na losowego wierzchowca. Zaczynają zatem rok 2018 ze zmianami. Modyfikują zawartość Black Lion Chest – od teraz zaoferuje przynajmniej dwa losowe przedmioty oraz jeden sezonowy. Do tego dochodzi jeszcze Black Lion Statuette, pełniące funkcję nowej, dodatkowej waluty na prezenty.

W skrzyneczkach możecie znaleźć również baby griffons (plecak oraz glider) oraz skolekcjonować mini-peta (Mini Yellow Jackal Pup), który jest wspomnianym wyżej przedmiotem sezonowym. Używając unidentified dyes oraz Mystic Forge, możemy zmienić jego kolory. Najwytrwalsi stworzą jedną z dwóch, unikalnych wersji: Mini Stardust Jackal Pup lub Mini Aqua Jackal Pup.

Na koniec wspomnę o działkach ogrodowych. W Guild Wars 2 Wasze instancjonowane domostwo może wzbogacić się o dwa poletka na rośliny. Przydomowy ogrodnik wyposażony został w pakiet podstawowych nasion, ale przemierzając świat gry sami możecie zdobyć ciekawsze, bardziej egzotyczne egzemplarze. Zbierać plony możecie raz dziennie.

Black Lion Garden Plot Deed kosztuje 1000 gemów i pozwala na hodowanie czterech roślin. Każdy gracz może posiadać maksymalnie dwie działki. Ach, zapomniałbym! Za zalogowanie się do gry, gracze posiadający pełną wersję Guild Wars 2 lub jeden z dodatków, otrzymają Customer Appreciation Package. Co znajdą w środku? Po jednym Black Lion Chest Key oraz Black Lion Chest.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube