Guild Wars 2 w najbliższym czasie nie dostanie fraktali, rajdów, legendarnych broni, czy fryzur

Icebrood saga1

Portal Buffed.de zdobył kilka informacji od ArenaNet na temat przyszłości Guild Wars 2. Strona prowadzona jest w języku niemieckim, więc korzystając z Google Tłumacza oraz weryfikując z Redditem udało się dowiedzieć, co tam planowane jest do tego MMORPG-a.

Aktualnie Guild Wars 2 otrzymało najnowszy epizod Living World, który zatytułowany został Whisper in the Dark. O nowościach, które wprowadza poczytacie tutaj. Nie ma wśród nich fraktali, rajdów, czy chociażby legendarnych broni i wszystko wskazuje na to, że te rzeczy przez dłuższy czas nie pojawią się w Guild Wars 2.

ArenaNet za pośrednictwem Buffed.de informuje, że nie mają ich zwyczajnie w planach na kilka kolejnych aktualizacji. Deweloperzy dodają do tego, że gracze nie otrzymają również dostępu do nowych fryzur, na co podobno jest zapotrzebowanie. Nie wiadomo również, kiedy można spodziewać się tych nowości w Guild Wars 2. Z przeprowadzonej rozmowy wynika bowiem, że twórcy koncentrują się teraz na innych aspektach tego MMORPG-a.

Gracze teoretyzują, że ewentualne, nowe rajdy, legendarne bronie, czy fraktale pojawią się w Guild Wars 2 przynajmniej za pół roku. Są to jednak jedynie spekulacje, co warto brać pod uwagę. Zwraca się jednak uwagę, że ostatnie nowe fraktale otrzymaliśmy rok temu.

Z drugiej strony społeczność bierze pod uwagę plotki o konsolowym wydaniu Guild Wars 2, co może być powodem braku wspomnianych w tekście nowości. Do tego trzeba pamiętać, że aktualnie w ramach atrakcji dostępne są strike missions.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja. GW2 chyba nie potrzebuje więcej legendarek, skoro są już dwa zestawy, ale może coś do podwodnych broni, hmm…?

Zobacz także

29 komentarzy