Guild Wars 2 wprowadza peleryny oraz dynamiczny HUD, a ArenaNet zatrudnia!

98c3emtx dreamwalkerdagger01

Wczoraj pisałem Wam na temat aktualizacji, która pojawiła się w Guild Wars 2. Usuwała kilka traitów z gry oraz dodała weapon swapa dwóm profesjom. Okazało się, że nie były to jedyne niespodzianki, jakie ArenaNet przygotowało dla swoich graczy. Nowości jest bowiem o wiele więcej!

Aktualizacja nie skoncentrowała się jedynie na balansie umiejętności poszczególnych profesji. Dodany do gry został również dynamiczny HUD. Opcja ta pozwala na pokazywanie oraz ukrywanie poszczególnych elementów interfejsu w zależności od tego, czy jesteśmy w walce, czy poza nią.

Całość możecie znaleźć w ustawieniach, gdzie znalazły się odpowiednie przełączniki, pozwalające dostosować dynamiczny HUD do Waszych potrzeb. Nie jest to rzecz niezbędna do życia, ale uprzyjemni granie osobą, które stawiają na minimalizm lub lubią dostosowywać grę pod własne upodobania.

Co poza tym? Peleryny! Peleryny dodane zostały do Guild Wars 2, jako nowy rodzaj kosmetycznego przedmiotu „na plecy”. Pierwsza taka peleryna, Basic Guild Cape, dostępna jest u Guild Commendation Traders. W Item Shopie gry z czasem pojawi się ich większa ilość, ale ArenaNet zapewnia, że nie tylko tam będzie można je zdobyć. Do tego promocje z okazji Wintersday rozpoczną się 6 grudnia.

Na koniec równie ważna wiadomość – ArenaNet zatrudniło nowego pracownika. Regularnie piszemy o zwolnieniach, więc uczciwie byłoby wspomnieć również o nowym narybku. Do ekipy deweloperów dołączyła nowa artystka, Jenn Ravenna, więc nie wygląda na to, że Guild Wars 2 ma się tak źle, jak to może wyglądać. Na ArtStation znajdziecie kilka prac nowej pracownicy ArenaNet.

Zobacz także

8 komentarzy