Guild Wars obchodzi 15. urodziny! Pora zatem na świętowanie!

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
1 2934
Guild Wars obchodzi 15. urodziny! Pora zatem na świętowanie!

ArenaNet nie zapomniało o swoim kultowym Guild Wars w którego o dziwo wciąż ktoś gra. Co prawda nie był to standardowy/pełnoprawny przedstawiciel gatunku MMORPG, ale dla wielu osób pierwowzór jest o wiele lepszy od kontynuacji. Co prawda oryginał nie jest dalej rozwijany i większych nowości gracze mają nie oczekiwać, tak kilka osób wciąż przy nim pracuje, okazjonalnie wydając poprawki, czy inne drobne rzeczy, jak np. teraz!

Guild Wars w przyszłym tygodniu obchodzi swoje urodziny i to już piętnaste. Z tej okazji ArenaNet przygotowało małe wydarzenie dla społeczności. Rozpocznie się już dzisiaj, 22 kwietnia – zalogujcie się do gry i udajcie do Embark Beach. Czego jeszcze można oczekiwać w ramach zabawy? „The Ancient Anniversary Weaponsmith’s inventory” wzbogaciło się o Anniversary set, zawierający specjalne bronie, a do tego możliwość zdobycia reliktu Proof of Triumph.

Dzięki niemu na czterech, end-game’owych mapach pojawiać się będą dodatkowe grupy przeciwników oraz boss. Pokonując nowych wrogów oraz mając przy sobie Signet of Capture, będziemy mogli zdobyć nowy, elitarny skill PvE dla każdej profesji. Do tego nie trzeba się martwić, że prześpicie atrakcję – nawet, gdy wydarzenie się zakończy to Proof of Triumph pozostanie już na stałe w Guild Wars.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube