Jeden gracz wygrał aż 321 rozgrywek battle royale w World of Warcraft Plunderstorm

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
7 3505
Jeden gracz wygrał aż 321 rozgrywek battle royale w World of Warcraft Plunderstorm

Blizzard podzielił się garścią statystyk na temat swojego trybu Plunderstorm do World of Warcraft. W chwili publikowania materiału wideo rozegrano ponad 640 000 potyczek. Wygląda więc na to, że ta opcjonalna rozgrywka to idealna poczekalnia na nowy sezon Dragonflight!

Jest przy tym jeden gracz, który podszedł do battle royale’a w World of Warcraft na poważnie, wygrywając aż 321 meczów! Jeśli chodzi o inne osiągnięcia pojedynczego gracza, to najbardziej chciwy zgromadził łącznie 1 403 327 waluty plunderu. Uczestnicy zabawy najchętniej lądując w Ar'gorok, a najniebezpieczniejszą lokacją okazuje się Stromgarde, będące polem nieustannej bitwy.

Który mob zebrał najbogatsze żniwo w Plunderstorm? Tarantule, które zabiły 284 000 graczy! The Pieces of Hate zajmują drugie miejsce z „jedynie” 217 978 zabójstwami. Chociaż najbardziej morderczy okazuje się sztorm (strefa), który odpowiada za 1 878 551 śmierci. Łącznie dotychczas gracze umarli 35 599 745 razy.

Z czego z kolei najchętniej korzysta społeczność w trakcie grania w tę wersję World of Warcraft? Zestaw umiejętności Fire Whirl, Rime Arrow, Fae Form oraz Fade to Shadow cieszy się największą popularnością, przy czym najczęściej używanym zaklęciem jest Storm Archon. Co jednak ciekawe, najbardziej zabójczym atakiem jest… atak podstawowy! Odpowiada za 31% zabójstw, czyli ponad 10 781 406 śmierci.

Wszystkie statystyki znajdziecie na filmiku poniżej lub tutaj. A czy Wy graliście w World of Warcraft Plunderstorm? Co myślicie o takich sezonowych atrakcjach jak np. nadchodząca Pandaria?


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube