Kolejne Twitch Drops do World of Warcraft! Nowy pet i mount do zgarnięcia!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
3 2391
Kolejne Twitch Drops do World of Warcraft! Nowy pet i mount do zgarnięcia!

Jakiś czas temu pisałem o współpracy Blizzarda z Twitch.tv, w ramach której do zdobycia był ultra rzadki wierzchowiec (po tej akcji już przestał nim być). Wystarczyło oglądać World of Warcraft Dragonflight w wybranych okienkach czasowych u osób, które miały aktywne dropy i w zasadzie tyle. Pod warunkiem oczywiście, że Wasze konto Battle.net było połączone z tym Twitchowym

No więc akcja powraca i to z nowymi nagrodami! Zasady są takie same, czyli pomiędzy 9 a 13 grudnia musicie oglądać 4 godziny World of Warcraft Dragonflight u streamera z aktywnymi dropami, aby dostać peta Cenarion Hatchling. Potem powtarzacie czynność i znów oglądacie przez 4 godziny World of Warcraft Dragonflight u dowolnego streamera z dropami, aby zgarnąć wierzchowca Swift Windsteed.

Nie ma tutaj znaczenia, czy będziecie oglądali ciągiem, czy po otrzymaniu peta zmienicie streamera. Ważne, abyście w przedziale 9-13 grudnia nabili w sumie 8 godzin oglądania, aby zgarnąć wszystkie nagrody. Warto pamiętać, że najpierw dostaniecie peta, a potem mounta, więc nie ma kombinowania.

Szczegóły znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube