Kolejny dowód na to, że Blizzard pracuje nad remasterem Diablo

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
9 7839
Kolejny dowód na to, że Blizzard pracuje nad remasterem Diablo

Kto nie czytał poprzedniego newsa dotyczącego najbliższych „planów” Blizzarda, niech czym prędzej nadrobi zaległości (w tym miejscu).

Już?

W takim razie możemy znowu poplotkować. W ofertach pracy pojawiła się kolejna fucha. Tym razem poszukiwany jest UI/UX Visual Designer. To jednak drugorzędna sprawa. Najważniejszy jest początkowy fragment, który mówi o Warcraft, Diablo, Starcraft i „oryginalnej duszy w nowej formie”. Dokładny cytat brzmi tak:

Classic Games is looking for a renaissance designer to harmonize that which was, with that which will be. Warcraft, StarCraft, and Diablo await your machinations. If you have the desire to rise to that challenge, we’d love to hear from you.

Breathe the original soul of our classics into new forms and experiences  

Tego chyba tłumaczyć nie trzeba.

Czyli jesteśmy już prawie pewni, że Blizz pracuje obecnie nie tylko nad nową grą w uniwersum Diablo (tzw. Diablo - Unannounced Project), a ponadto szuka osób do remastera Diablo, Diablo 2 lub Warcraft (StarCraft raczej odpada). Tegoroczny BlizzCon zapowiada się wyśmienicie. Chociaż poprzedni też taki miał być, a skończyło się wielkim rozczarowaniem oraz niekończącym się hejtem. Możliwe jednak, że "Zamieć" wyciągnęła wnioski i podczas najbliższego konwentu pokaże coś bombowego. 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube