Lineage 2M będzie technologicznym przełomem i wyjdzie na PC!

2019 09 05 143519

Najpierw obejrzyjcie najnowszy cinematic-trailer z Lineage 2M. Na pewno nie pożałujecie!

W takim razie możemy przejść do miłych informacji. Lineage 2M zostanie wydany 15 października (od razu na urządzeniach z Androidem i iOS). Na początku w Korei Południowej, ale potem trafi również na nasze smartfony. 

NCSoft wspomniało wcześniej, że między wersją KR, a wersją Global będzie istnieć 6-miesięczne opóźnienie. Czyli w kwietniu lub maju powinniśmy otrzymać anglojęzyczne wydanie gry. 

A uwierzcie, że jest na co czekać, bo Lineage 2M będzie przełomem na rynku. Naprawdę. CEO NCSoftu powiedział, że „w ciągu kilku następnych lat nie powstanie gra, która dorówna technicznie Lineage 2M”. 

In the next few years, there will be no game that can technically follow Lineage 2M

Lineage 2M dostanie wspaniałą grafikę 3D, jakiej mobilny świat MMORPG jeszcze nie widział. Co tam mobilny, nawet pecetowe tytuły mają wymiękać. 

Do tego ogromny otwarty świat bez ekranów ładowania, po którym będziemy mogli bez przeszkód podróżować. 

Wspomniano też o 100 różnych klasach postaci (z subklasami oczywiście), co bije na głowę nawet zwykłego Lineage 2 na PC. 

Co ciekawe, ilość wyświetlanych postaci na ekranie będzie dynamiczna w zależności od specyfikacji naszego sprzętu. Dzięki temu nawet osoby bez super smartfona lub tableta będą cieszyć się pełnią rozgrywki. Również podczas rajdów i masowych bitew PvP. 

No i najważniejsze. Ncsoft zapowiedział specjalny program/emulator „Purple”, dzięki czemu ludzie na PC będą mogli normalnie zagrać w Lineage 2M i bawić się z mobilnymi użytkownikami na tych samych serwerach. Czyli to taki crossplatformowy MMORPG. 

Gameplay’a nie mamy… A może i mamy. Na poniższym materiale (od 4:10) mamy fragmenty rozgrywki. Rzeczywiście wygląda to imponująco! Porównywalnie z tym, co widzimy obecnie w Black Desert

Zobacz także

46 komentarzy