Lord of the Rings Online udostępni więcej rzeczy za darmo poprzez expienie!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 2317
Lord of the Rings Online udostępni więcej rzeczy za darmo poprzez expienie!

Dzieje się w Lord of the Rings Online, oj dzieje! Faktyczny Standing Stone Games eksperymentuje ze swoim leciwym MMORPG-iem. Tym razem na serwery testowe wleciało Update 32, które powinno ucieszyć graczy – zwłaszcza tych darmowych. W ramach aktualizacji będziemy mogli odblokować nowe klasowe, rasowe, a także virtue trait slots bez płacenia. Wystarczy wbicie odpowiedniego poziomu i Lord of the Rings Online w ten sposób nas wynagrodzi. Koniec zatem z kupowaniem dedykowanych DLC!

Czy aby jednak na pewno? Zmiana ta jest aktualnie dostępna na serwerach testowych MMORPG-a, wszystko zatem może jeszcze ulec zmianie. Zwłaszcza, że Standing Stone Games znane jest z prób ostrej monetyzacji Lord of the Rings Online. Ostatnio graczom udało się ich powstrzymać, wyrażając głośno swoje niezadowolenie, przez co deweloper zmienił podejście. Sprawiło to jednak, że społeczność podchodzi z pewnym dystansem do powyżej opisanych zmian z Update 32. Zastanawiają się bowiem, co takiego twórcy wykombinują w zamian.

Konkretne poziomy dadzą nam w Lord of the Rings Online różne bonusy i potwierdzono, że nowość ta dotyczyć będzie osób z opłaconą subskrypcją oraz darmowych. Nie wiadomo na ten moment, czy gracze z abonamentem mogą liczyć na więcej nagród. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube