Lunar New Year w Guild Wars 2 oferuje psy i nie tylko!

Dodany przez PefriX prawie 6 lat temu
1 2685
Lunar New Year w Guild Wars 2 oferuje psy i nie tylko!

Uszanowanko! Lunar New Year w Guild Wars 2 już wystartował, wiec możecie brać udział w różnorakich aktywnościach oraz zdobywać masę łakoci. Zwłaszcza, jeśli jesteście fanami psów.

Tak tak, to ten czas w roku, gdy gry MMORPG uśmiechają się do Chin i korzystają z ich tradycji. Jako, że mamy chiński Rok (Ziemnego) Psa, to i w Guild Wars 2 nie mogło zabraknąć tego najlepszego przyjaciela człowieka. Chyba jednak nikt nie spodziewał się, że czworonóg pojawi się w postaci harvesting toola (narzędzia zbierackiego). Plotki mówią, że czasem wywącha nam nawet coś ekstra z ziemi! Dowód na dole newsa.

Zainteresowani powinni udać się do Crown Pavilion w Divinity’s Reach, aby korzystać z eventowych atrakcji. W planie jest zabawa w Dragon Ball, otwieranie Divine Lucky Envelopes na szczęście oraz świętowanie samo w sobie. Black Lion Weapons Specialist posiada również specjalne skórki na bronie, a do tego powracają Zodiac Weapon Collection.

Black Lion Chests również został zaktualizowany o świąteczną zawartość. Przedmiotem sezonowym tym razem jest Evon Gnashblade Lucky Envelope. Szczęściarze znajdą fajny, smoczy łuk z kołczanem!

Oczywiście, wraz z aktualizacją pojawiły się poprawki u klas postaci oraz drobniejsze zmiany. Taki Mesmer załapał się na modyfikacje, a gracze już nie mogą wylecieć w przestrzeń kosmiczną. O tym z kolei poczytacie w tym miejscu.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube