Mordercze cienie i wydarzenie Fight or Fright potwierdzone w Apex Legends

07670003c4567552f3c8606bb9e11e7e 770x515

Jakiś czas temu pisałem Wam o przeciekach związanych z najnowszym wydarzeniem w Apex Legends. Respawn całość potwierdziło i wiemy już, że Fight or Fright rozpocznie się już niedługo w tym battle royale’u.

W przyszłym tygodniu uruchomione zostanie wydarzenie halloweenowe, które potrwa przez trzy tygodnie. W jego ramach otrzymamy tryb Shadowfall, który dedykowany będzie samotnym graczom. Trzydzieści cztery osoby trafią do pozornie opustoszałego Kings Canyon nocą. Pole bitwy stanie się miejscem walk nie tylko graczy, ale również pająków oraz eksplodujących zombie.

Jeśli któryś zawodnik umrze, wtedy z jego ciała powstanie członek Shadow Squad, czyli morderczy cień, który nie może korzystać z broni oraz umiejętności, ale za to biega szybko i ma mordercze ataki w zwarciu. Cienie wskrzeszają się bez przerwy dopóki na mapie nie pozostanie ostatnich dziesięciu, żywych graczy. Wtedy zasady gry ulegają zmianie i muszą oni uciec na statek, jeśli chcą przetrwać, a tym samym wygrać.

Do tego Apex Legends otrzyma dwadzieścia cztery stylizowane przedmioty kosmetyczne. Mowa tutaj zarówno o skórkach do postaci, jak i broni. Dostaniemy również pakiet nowych zadań. Wydarzenie wystartuje 15 października i potrwa do 5 listopada. Dodatkowo, pomiędzy 25, a 28 października będzie obowiązywał boost do punktów doświadczenia, jeśli zajmiecie przynajmniej piąte miejsce w meczu.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz