New World wystartował. Najgorętszy MMORPG ostatnich lat

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
23 10229
New World wystartował. Najgorętszy MMORPG ostatnich lat

<Kurtyna w górę>

O godzinie 8:00 rano czasu polskiego startuje New World – najbardziej wyczekiwany albo jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów MMORPG ostatnich lat. Od czasu Blacde & Soul, Albion Online Black Desert nie było chyba gorętszej premiery w naszym gatunku.

Hype na New World jest tak potężny, że Amazon Games powinien bez problemu sprzedać dwa, trzy, cztery, może nawet pięć milionów egzemplarzy gry.

O sukces marketingowy nie powinniśmy się martwić. Żeby jednak wkroczyć do czołówki MMORPG (i znaleźć się w tym samym szeregu co Final Fantasy XIV, World of Warcraft czy Elder Scrolls Online) potrzeba czegoś więcej – realnego planu rozwoju, regularnych aktualizacji oraz kontaktu ze społecznością. Jeśli Amazon Games temu podoła, to New World stanie się jeszcze większy niż teraz.

Jeśli chcecie dowiedzieć się niezbędnych informacji o grze (wymagania sprzętowe, klasy postaci, frakcje, system walki, rodzaje PvP itd.) zapraszamy do tego newsa:

"Wszystko co musicie wiedzieć o New World. Niezbędne informacje o grze"

Jeśli chcecie się dowiedzieć, na jaki serwer (oprócz polskiego “Karkar”) idzie najwięcej rodaków, zapraszamy do tego newsa:

"Na jaki serwer idą polskie gildie New World? Sprawdzamy"

New World będzie działał w modelu Buy-To-Play z pełnoprawną polską wersją językową (tekst + dubbing). Oficjalna cena gry wynosi 142 zł, ale na Allegro można zgarnąć egzemplarz nawet 80 zł taniej…

No to widzimy się jutro rano w “Nowym Świecie”… i nowej rzeczywistości MMORPG.

Strona gry

Strona gry na Steamie


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube