New World włączyło handel, a w grze pojawiły się kolejne bugi z kopiowaniem

New

Naprawdę już brakuje słów na to, co dzieje się w New World.

Amazon Games ledwo co włączyło handel po poniedziałkowej dramie z trofeami (pisaliśmy o tym TUTAJ), a gracze już informują o kolejnych bugach powodujących kopiowanie przedmiotów oraz złota (bezpośredni link + Reddit).

Mimo że anulowałem transakcję, to i tak otrzymałem przedmioty. Dla pewności zapytałem mojego przyjaciela, czy ma te itemki w swoim ekwipunku, a on powiedział, że ma. Było więc jasne, że była transakcja zduplikowana.

Ale to nie wszystko. Forum gry (z konkretnie dział “Bug and Exploits”) jest zalewane tematami o różnego rodzaju błędach, które gracze napotykają na swojej drodze.

Jednym znikają materiały do craftingu lub pojedyncze przedmioty, inni narzekają na zepsuty spawn potworków, podobno są też problemy z cenami na markecie, dekorowaniem domków, statystykami postaci, nagrodami z questów, podatkami czy dropem z bossów. Nie wspominając o exploitach związanych z PvP. 

Po prostu wpadnijcie na forum gry – dosłownie co kilka minut pojawia się tam jakiś temat obnażający niedoskonałość Nowego Świata. 

Cały czas rośnie rozgoryczenie wśród fanów gry, którzy - w coraz większej liczbie - uważają, że Amazon powinien wyczyścić serwery (wipe), a nawet tymczasowo zamknąć grę i zająć się łataniem dziur.

To naprawdę wygląda coraz gorzej.

 

Zobacz także

36 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz