Path of Fire nowym dodatkiem do Guild Wars 2. Dostaniemy mounty, "diabelskie" bossy oraz lokacje znane z pierwszej części gry!

Logo

Chyba żaden z 49 tysięcy widzów, którzy oglądali na Twitchu zapowiedź nowego dodatku do Guild Wars 2, nie czuje się zawiedziony. Path of Fire (chciałem napisać Path of Exile) zapowiada się BOMBOWO. Mówi to osoba, która nigdy nie przepadała za tym MMORPG i która toczyła z czytelnikami tego portalu zacięte walki na „słowa”. 

To coś musi znaczyć, jeśli nawet były hejter docenia zawartość nowego rozszerzeniacheeky 

Path of Fire wprowadzi pięć nowych ogromnych map, które będą największymi lokacjami w całej historii GW2. Mówimy o zróżnicowanych geograficznie krajobrazach, pełnych jaskiń, ukrytych skarbów i zagadek. Wśród nich znajdziemy Crystal Desert – mapę znaną z pierwszej części Guild Wars

 

Co jeszcze? Mounty, mounty i jeszcze raz mounty. Nie będą do zwykłe wierzchowce służące jedynie do szybkiej podróży (jak to ma miejsce w innych MMORPG). Każdy taki „kolega” będzie inny i każdy będzie posiadał unikalne zdolności. Brzmi fajnie, prawda? 

 

Kolejną nowością będzie jeden, dwa, trzy, cztery… dziewięć nowych specjalizacji dla każdej z istniejących klas postaci. Wasze avatary zyskają dostęp do nowych mocy, co pozwoli jeszcze bardziej zróżnicować buildy. 

  • Firebrand
  • Scourge
  • Deadeye
  • Mirage
  • Spellbreaker
  • Weaver
  • Soulbeast
  • Renegade
  • Holosmith

 

Nie zapominajmy również o nowej fabule i nowym sezonie Living World, który wystartuje równocześnie z premierą dodatku Path of Fire. Głównym antagonistą będzie tym razem Balthazar – bóg ognia i wojny. Naszym zadaniem będzie pokonanie jego i jego „diabolicznej” armii, która zagraża Tyrii. Kolejny raz musicie ubrać kostium superbohatera i ocalić wirtualny świat gry. Skąd to znamy:) Na deser Guild Hall oraz przedmioty i content związany z Eloną. 

Path of Fire nie wprowadzi wyższego level cap i nowej klasy! 

Najważniejszą informację zostawiliśmy na koniec. Guild Wars 2: Path of Fire wystartuje 22 września, aczkolwiek już w następny weekend (11-13 sierpnia) będziecie mogli – za darmo – przetestować część nowości z nowego dodatku. Dotyczy to wszystkich osób, nawet tych, którzy nigdy nie grali w GW2. 

Co do ceny, standardowa edycja Path of Fire została wyceniona na 30 euro, edycja Deluxe na 55 euro, a edycja Ulimate na 80 euro. Każda z nich zawiera „darmowy” boost na 80 level.

Resztę informacji znajdziecie na www.guildwars2.com. No i jak? Zadowoleni? 

Zobacz także

55 komentarzy