Polak, który od 15 lat nie wyszedł z lokacji startowej Tibii, zbanowany. TOP1 całej gry

Dodany przez guru około rok temu
15 89052
Polak, który od 15 lat nie wyszedł z lokacji startowej Tibii, zbanowany. TOP1 całej gry

Historia znowu dzieje się na naszych oczach. Tym razem nie chodzi jednak o dodanie dźwięku do Tibii, ale to, co wydarzyło się dziś rano.

“Leaver” został usunięty (czyt. permanentnie zbanowany) z gry!

Potwierdzenie

Powinniście kojarzyć tego Pana (było o nim kilka newsów np. TUTAJ czy TUTAJ). To Polak, a jednocześnie najlepszy rookstayer na świecie. Czyli osoba z najwyższym poziomem doświadczenia, która nigdy nie opuściła lokacji startowej Tibii (i co za tym idzie nigdy nie wybrała swojej klasy/profesji).

“Leaver” świętował niedawno 261 level na Rookgaardzie. Zdobycie takiego poziomu zajęło mu około piętnaście-szesnaście lat życia. Niestety, cały ten wysiłek poszedł teraz na marne. 

No dobra, a za co CipSoft ukarał naszego rodaka? Nie ma oficjalnego potwierdzenia, chociaż tego można się akurat domyślać.

Od wielu lat krążyły plotki, że “Leaver” korzysta(ł) z usług bota, dzięki czemu tak szybko i tak efektywnie zdobywał levele na Rooku. Jednak pomimo wielkiego hejtu w jego stronę, nikt nie był w stanie dowieść jego winy.

Ale widocznie “przyszła kryska na matyska”. Twórcy Tibii musieli w końcu znaleźć jakiś żelazny dowód na oszustwa “Leavera” – innego wytłumaczenia nie ma.

Nie mówimy przecież o jakimś randomie, ale TOP1 rookgaardowego świata, którego kojarzyły dziesiątki tysięcy Tibijczyków. W tym przypadku nie można mówić o błędzie.

***

Przypominamy, że w ubiegłym miesiącu usunięto z gry innych topowych Polaków na Rookgaardzie (w tym “Dark Gladira” – ówczesnego TOP2).

Polska tibijska scena straciła w niedługim czasie sporo ważnych osobistości.

 


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube