Pozew przeciwko Chronicles of Elyria znalazł prawnika

Overview joust hit min

I kontynuacja historii Chronicles of Elyria. Ostatnio aktualizowałem informacje o czyszczenie forum z niewygodnych komentarzy, związanych z całą aferą. Do tego zablokowano wszystko, że teraz można jedynie odczytywać nowości, a nie można ich komentować. Deweloperzy zapewnili, że udostępnią graczom możliwość pisania na forum Chronicles Of Elyria, kiedy tylko znajdzie się odpowiednia ekipa wolontariuszy, która chętna będzie do jego moderowania.

Aby nie zostawiać nas z niczym, „parkour demo”, które zostało udostępnione przed „zamknięciem” Chronicles of Elyria, zostanie udostępnione wszystkim osobom wspierającym projekt, pod warunkiem, że ich konta „są w dobrym stanie”. Dema nie należy traktować, jako zastępstwa dla obiecanej gry, ale jedynie przedsmak tego, co czeka na graczy w przyszłości.

Nie oznacza to jednak, że osoby chcące walczyć o swoje, poddały się. Okazuje się, że udało się znaleźć prawnika (McCathern Law Firm), chętnego do przeprowadzenia sprawy. Złożony został wniosek o pozew zbiorowy, który powinien nabrać mocy prawnej pod koniec lipca.

Usługa prawna kosztować będzie 35% potencjalnego odszkodowania, jakie otrzymają osoby składające pozew przeciwko Chronicles of Elyria (a dokładniej ekipie Soulbound Studios). Sama sprawa powinna potrwać od roku do czterech lat. Nie wiadomo, czy osoby spoza Stanów Zjednoczonych będą mogły dołączyć się do całej akcji.

Teraz pozostaje po prostu czekać na efekty działań.

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz