Pozew sądowy w sprawie Chronicles of Elyria: Sezon 1 Odcinek 3: Refundy

12131

Pozew sądowy w sprawia Chronicles of Elyria powoli nabiera tempa. Tym razem dowiadujemy się, że osoby podpisujące się pod nim życzą sobie zwrotu wydanych pieniędzy. Dlaczego to takie istotne?

Firma Xsolla całkowicie odcięła się od sprawy, a Soulbound Studios zaznaczyło, że nie ma żadnych pieniędzy, więc nie ma mowy o oddawaniu czegoś, czego nie posiada. Wszyscy z kolei proszą o pokojowe rozwiązanie problemu.

Osoby zawiedzione sytuacją oraz całym cyrkiem dookoła Chronicles of Elyria podjęły jednak decyzję, że będą walczyły o swoje do samego końca. Stąd deklaracja odzyskania swoich pieniędzy w tym pozwie zbiorowym, zamiast pójścia na ugodę.

Co ciekawe, pozew został tak skonstruowany, że Soulbound Studios może dalej pracować nad Chronicles of Elyria, niemniej gracze i tak deklarują chęć odzyskania pieniędzy – niezależnie od stanu produkcji. Do tej pory studio bowiem deklarowało, że nie muszą respektować refundów, ponieważ cały czas MMORPG jest rozwijane. Pozew sądowy ma wykluczyć ten argument.

Ciekawe kiedy ujrzymy koniec zamieszania dookoła Chronicles of Elyria.

Zobacz także

10 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz