Riot ugiął się pod naporem graczy! Czat w LoLu wyłączony tylko tymczasowo!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
5 2680
Riot ugiął się pod naporem graczy! Czat w LoLu wyłączony tylko tymczasowo!

Jakiś czas temu pisałem Wam, że czat ogólny zostanie wyłączony w League of Legends. Informacja ta wywołała ogromną burzę w społeczności gry, która nie została niezauważona przez Riot Games. Dlatego firma postanowiła zmienić swoją decyzję w sprawie tejże blokady.

Od aktualnie wprowadzonego patcha, tylko w niektórych regionach czat ogólny zostanie wyłączony w kolejkach dobieranych. Riot Games zmienia podejście i wyłącza czat ogólny w tych regionach, gdzie gracze byli najbardziej chętni, by sprawdzić, jaki będzie to miało wpływ na ich doświadczenia z rozgrywki.

Test potrwa przez patch 11.21 i 11.22. W regionach, w których wyłączony zostanie czat ogólny, wciąż będzie on dostępny w grach niestandardowych. Riot nie usunie przy tym żadnych innych narzędzi. Ocenią za to wpływ tej zmiany na podstawie raportów o obrażaniu słownym, współczynników kar, a także ankiet i waszych bezpośrednich opinii.

Istnieje szansa, że po zakończeniu testów nie włączą czatu ogólnego z powrotem, zmodyfikują nieco sposób jego wyłączenia lub włączą go w zależności od regionu. Nie wiadomo zatem na czym ostatecznie stanie i zwyczajnie czas pokaże.

W patchu 11.23 pojawi się z kolei Przedsezon 2022 do League of Legends, a to oznacza sporo nowości. O wszystkich poczytajcie tutaj, ja z kolei przytoczę kilka z nich. Przykładowo, dostaniemy dwa nowe smoki: Chemtechowego i Hextechowego. Pojawią się również nagrody za osiągnięcia, a pierwszy Wędrujący Krab zostanie znerfiony. Przedsezon z kolei trafi do gry w listopadzie.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube