(Skompromitowana) najlepsza gildia World of Warcraft ma już nowy "dom"

Method

Każdy doskonale wiedział, że po ostatnich rewelacjach (wyjaśnienie poniżej) gildia “Method” jest skompromitowana i nikt (poważny) nie będzie chciał mieć z nimi nic wspólnego.

Dlatego trzon World of Warcraftowej drużyny, który stanowił o jej niesamowitej sile rażenia (sześć “World Firstów” pod rząd), odszedł z organizacji i rozpoczął działalność pod nowym sztandarem.

Echo.

W Echo nie znajdziemy Sco (twarz i współzałożyciela “Method”) oraz Josha, od którego rozpoczęła się drama i upadek organizacji.


Przypomnijmy: pod koniec czerwca gruchnęła informacja, że “Josh” – nomen omen jeden z najlepszych Priestów World of Warcraft na świecie – okazał się seksualnym drapieżnikiem. Podobno zgwałcił jedną ze streamerek, a poza tym podrywał młode/niepełnoletnie dziewczyny i prosił je o nagie fotki.

Gdy informacje ujrzały światło dzienne, praktycznie wszyscy sponsorzy i partnerzy odwrócili się od “Method”. W dodatku usłyszeliśmy, że “zapędy” Josha były znane szefostwu organizacji, ale to nie przeszkodziło graczowi nadal być bardzo ważną częścią społeczności.

Więcej TUTAJ

Zobacz także

31 komentarzy