Smite 2 nie przeniesie Waszych skórek z Smite

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
35 3305
Smite 2 nie przeniesie Waszych skórek z Smite

Smite 2 zostało zapowiedziane, a opinie na temat projektu są mocno podzielone. Jedni twierdzą, że przeniesienie gry MOBA na Unreal Engine 5 otworzy przed nią nowe możliwości. Drudzy nie są co do tego przekonani i widzą to jako próbę ponownego sprzedania (zareklamowania) tej samej gry.

Hi-Rez z kolei potwierdziło, że z powodu różnic technologicznych nie przeniesie wszystkich skórek z Smite do Smite 2. Studio poinformowało, że zajęłoby to 246 lat pracy, więc zwyczajnie się nie opłaca. W grze jest obecnie ponad 1600 skórek, a przetransferowanie, chociażby jednej to ponoć około 2 miesięcy prac i to bez wprowadzania żadnych ulepszeń.

Z tego powodu Hi-Rez planuje wynagrodzić to swojej społeczności. Klejnoty Dziedzictwa to zupełnie nowa waluta w Smite 2 – stworzona, aby wynagrodzić graczom inwestycje poczynione w Smite w ciągu ostatnich 10 lat. Otrzymacie Klejnoty Dziedzictwa o wartości równej każdemu klejnotowi wydanemu w Smite, które można wykorzystać do opłacenia 50% większości zakupów w nowej odsłonie gry.

Poza tym Hi-Rez planuje wprowadzać specjalne cross-growe wydarzenia jak Boskie Dziedzictwo. Boskie Dziedzictwo to zupełnie nowe wydarzenie, które nagradza za poświęcony czas i osiągnięcia zdobyte w klasycznym Smite. Postępujcie w wydarzeniu, aby zdobyć darmowe skórki (około 11) i zawartość w Smite 2, jak również darmowe łupy, takie jak wybrana nielimitowana skórka 5. stopnia, w oryginalnej wersji tej gry MOBA.

Jak myślicie, Smite 2 osiągnie coś więcej od Smite, czy to jedynie odgrzewany kotlet?


35 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube