Teamfight Tactics pojawi się już 19 marca na urządzeniach mobilnych

Tft galaktyki galaxies 2020 768x432

Przedstawiciel gatunku Auto Chess od Riot Games, czyli Teamfight Tactics, zadebiutuje na urządzeniach mobilnych już 19 marca. Deweloper podaje, że premiera nastąpi równocześnie –zarówno na Androidzie, jak i iOS. Nie będzie żadnego priorytetu systemowego.

Mobilna wersja posiadać będzie w pełni funkcjonalny crossplay z PC-tami (w większości regionów świata), a do tego Wasze osiągnięcia, postępy, czy przedmioty kosmetyczne, również zostaną przetransferowane.

Poza tym w Teamfight Tactics obowiązuje już aktualizacja Galaktyki, która zmienia nieco zasady zabawy, dodaje kilka nowości oraz zmian i generalnie odświeża rozgrywkę.  Sezon rankingowy Galaktyk rozpocznie się natychmiast po wprowadzeniu patcha, więc od razu możecie walczyć o hierarchię w stadzie. Ranga nie spada już poniżej mistrzowskiej, a do tego nie można również spaść z rangi mistrzowskiej na niższą.

Pola żywiołów odejdą z TFT razem z rotacją Żywioły Powstają i zostaną zastąpione nową mechaniką Galaktyk. Oprócz gier rozgrywanych według zwykłych zasad rotacji, pojawią się też takie, które przeniosą was do innej galaktyki rządzącej się nieco innymi zasadami.

O innych zmianach poczytacie tutaj i tu. Bawcie się dobrze!

Zobacz także

2 komentarzy