Teoretycznie dzisiaj ruszają wyczekiwane transfery w New World

Dodany przez PefriX około rok temu
4 3389
Teoretycznie dzisiaj ruszają wyczekiwane transfery w New World

Ostatnio znowu głośno dookoła New World. Guru pisał o „przysłowiowym God Mode”, ale niedawno miała miejsce inna, nietypowa sytuacja w ramach której jeden z serwerów przeniósł się w czasie. Był crash świata Baralku (APAC) i zamiast rollbacka, był rollforward przez którego serwer „postarzał się” o 29 dni. W efekcie tego wydarzenia, terytoria zostały utracone, wojny zakończone, miasta nieobronione (oberwało się stacjom od rzemiosła), a gracze zauważyli, że ich czas gry powiększył się o te 29 dni. I niestety, nic z tym nie dało się zrobić.

Mam jednak i dobre wieści! Amazon informuje, że dzisiaj powinny ruszyć transfery w New World. Ba, firma pragnie podziękować graczom za to, że tak cierpliwie na nie czekali. Dlatego rozdają tytuł „Stoik”, który zostanie od razu przypisany do konta. W sklepiku z kolei możecie odebrać „gest oczekiwania”, czyli darmową emotkę.

Co z kolei z tymi transferami?

„Kiedy wszystkie światy wrócą do sieci po wyłączeniu, naszym planem jest monitorowanie stworzonego systemu bez natychmiastowego uruchomienia przenoszenia. Po potwierdzeniu stabilności systemu w pożądanej przez nas skali, włączymy przenoszenie postaci między serwerami na świecie Utopia w regionie Azja płd.-wsch.

Będziemy bacznie obserwować przenoszenia postaci na tym świecie i w razie problemów nasz zespół przeprowadzi manualne interwencje. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, włączymy funkcję dla reszty regionu i będziemy kontynuować naszą obserwację. Jeśli po 8 godzinach nasz zespół nie wykryje żadnych problemów, uruchomimy przenoszenie postaci między serwerami również w innych regionach.”

Teoretycznie zatem transfery w całym New World ruszą dzisiaj, w praktyce jednak, jeśli wystąpią jakieś komplikacje, całość zostanie przesunięta. Instrukcję jak dokonać przenosin oraz co można ze sobą zabrać, znajdziecie tutaj. Ewentualnie skorzystajcie z filmiku na dole newsa.

Pamiętajcie, że aktualnie transferu ZA DARMO można dokonać tylko raz. Ponowne przeniesienie postaci będzie wymagało dodatkowego żetonu. Amazon będzie monitorowało populacje światów i czasy oczekiwania w kolejkach. Na podstawie wyników obserwacji firma zadecyduje o przyznaniu dodatkowych darmowych żetonów przenosin na inne serwery.

Gdy upewnią się, że gracze mieli wystarczająco dużo czasu na wybranie odpowiedniego dla nich serwera, umożliwią zakup żetonów przeniesienia postaci w sklepie. Pojawi się nawet dedykowana informacja o uruchomieniu takiej możliwości.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube