Valve zajęło się hejterskimi recenzjami Warframe

Vlcsnap 2015 03 09 16h30m15s48

Na początku tego tygodnia Warframe został zalany tysiącami negatywnych recenzji.. Poszło o zbugowaną chińską wersję językową i zwolnienie pewnego tłumacza (obszernie pisaliśmy o tym TUTAJ). 

Krytyka Warframe - bardzo szanowanej gierki ,która mogła się dotąd pochwalić  fantastycznę oceną na poziomie 90-95% - była tak wielka, że do akcji musiało wkroczyć samo Valve. 

„Zamroziło” falę negatywnych recenzji i sprawiło, że takie wpisy nie są brane pod uwagę w ogólnej ocenie gry. Po "mieszanej" ocenie nie ma już śladu. 

„Historia recenzji tego produktu posiada przynajmniej jeden okres występowania recenzji nie na temat. Zgodnie z twoimi preferencjami recenzje pochodzące z tych okresów nie są uwzględniane w jego ocenie”. 

I chyba słusznie. Steam to nie miejsce na takie vendetty, chociaż coraz więcej graczy – jeśli coś im się nie podoba – wyraża swoje niezadowolenie właśnie w taki sposób, psując tym samym renomę całej gry. Takie przypadki mieliśmy w Final Fantasy XIV, Black Desert czy Rainbow Six Siege. 

Zobacz także

35 komentarzy