W New World nie ma automatycznych banów. Podobno...

Dodany przez guru 12 miesięcy temu
10 3174
W New World nie ma automatycznych banów. Podobno...

Widzieliście już “December New World Team Update” – półtoragodzinny materiał, w którym pracownicy Amazon Games (z różnych szczeblów) rozmawiają o grze, jej problemach i przyszłych aktualizacjach.

Fragment, który zwrócił naszą uwagę dotyczy banów w grze. Poza sytuacjami, gdzie program Easy Anty Cheat wykrywa nielegalne oprogramowanie i od razu banuje takich graczy, nie istnieje coś takiego jak “automatyczny system banów”.

AGS zaklina się, że za każdym zgłoszeniem stoją żywe osoby, żywi pracownicy, którzy badają takie przypadki i dopiero wtedy wymierzają odpowiednie kary.

Ale jaka jest prawda? Przecież wielokrotnie słyszeliśmy (np. TUTAJ) o zbanowanych graczach, którzy byli usuwani z NEW na 24 lub 48 godzin tylko i wyłącznie poprzez masowe raporty od innych graczy (głównie tych z przeciwnych frakcji, którzy chcieli w ten sposób pozbyć się przeciwników z wojen).  Gdyby takie przypadki były rzeczywiście badane odręcznie, to od razu byłoby wiadomo, że nie ma powodów do zawieszenia. Ale mimo tego tysiące osób zostało wykluczonych z Nowego Świata. 

Tak Amazon pisał o auto-banach na początku października:

Potem mieliśmy taką narrację:

A teraz wracamy do punktu wyjścia: 

(fragment o auto banach od 18 minuty)


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube