W Tibii pojawiły się tajemnicze drzwi... na 9999 lvl

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
20 19765
W Tibii pojawiły się tajemnicze drzwi... na 9999 lvl

CipSoft chyba lubi trollować swoją społeczność…

No bo jak inaczej nazwać fakt, że na testowym serwerze Tibii (będącym preludium do Winter Update 2023) pojawiły się tajemnicze drzwi czy raczej tajemnicza bramka, przez którą przejdziemy tylko i wyłącznie po osiągnięciu 9999 lvl.

Przypomnienie: obecny TOP1 gry posiada “zaledwie” 2462 lvl.

Czy CipSoft naprawdę sądzi, że któryś z graczy rzeczywiście dobije do 9999 lvl? Mówimy przecież o 10-15 latach expienia (chyba że CipSoft przyśpieszy expienie lub doda jakieś super expowiska), baa, trudno nawet powiedzieć, czy za 10-15 lat Tibia w ogóle będzie jeszcze istnieć na rynku.

Druga sprawa jest taka, że tibijska społeczność raczej nie da kolejny raz nabrać się na tę samą sztuczkę. Pamiętacie pewnie to osławione “Banuta Door”, które otwierało się na 999 lvl?

“Banuta Door” rozpalała umysły graczy (również naszych czytelników sądząc po ówczesnych wyświetleniach newsów), bo każdy chciał wiedzieć, dokąd prowadzą te drzwi.

No i co? Ludzie powbijali ten poziom, przeszli przez drzwi… i kupa. Teleport kierował nas do jakieś małej kolorowej wysepki na środku morza, która nie dawała żadnych nagród, żadnych tytułów, żadnej epickie walki z bossem, dosłownie niczego. Wszystko okazało się nieśmiesznym żartem.

Polak przekroczył Banuta Door i odkrył wreszcie największą tajemnicę Tibii!

Coraz bardziej prawdopodobne jest to, co kilka lat temu mówił polski współpracownik CipSoft, który “zdradził”, że większość tych tajemnic Tibii (w tym Banuta Door aka Banuta Gate) to atrapy, za którymi nic nie stoi i które zostały stworzone wyłącznie dla picu (aby ludzie mieli jakąś motywację do levelowania).

 


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube