Warframe zaktualizowało Fortunę o drugi pakiet nowości, w tym wielkie karabiny ze statku

E0b4d18d3330bb0e62dcdcb364d5f004

Digital Extremes dostraczyło do Warframe kolejną paczkę nowości. Druga część Fortuny jest już dostępna na serwerach gry i oferuje nie tylko następną zbroję do farmienia – Baruuka o którym pisałem w tym miejscu. Mnicha możecie już zdobywać, ale prócz niego gra oferuje sporo innych atrakcji.

Nie ma co wspominać o nowych zadaniach czy wyzwaniach, bo to standard w Warframe. Niemniej kto by pomyślał, że deweloperzy pozwolą nam ściągnąć karabiny bojowe z Archwinga i zwyczajnie użyć tych „maleństw” w walce? Tak, od teraz możecie poczuć się jak Arnold Schwarzenegger lub Sylvester Stallone – bierzecie taką „pukawkę” i eksterminujecie wszystko w zasięgu wzroku.

Problemem jest ograniczona amunicja (mamy tylko jeden magazynek), którą zdobywamy jedynie z orbów lub czekając 10 minut na automatyczne uzupełnienie. Nie ma się jednak czemu dziwić, gdyby pozwolono nam na swobodne używanie Archguns, to cała zabawa szybko zostałaby zabita. Dosłownie.

Poza tym możemy dalej ratować zagrożone gatunki. Tym razem wprowadzono trzy nowe zwierzaki, które trzeba zabezpieczyć przed siłami Corpusu, aby zgarnąć maskotki. Dostępne są również nowe Amps oraz Arcanes i przedmioty kosmetyczne. Mimochodem wspomnę o modach, czy broniach.

Zresztą, pełen opis znajdziecie tutaj.

Zobacz także

11 komentarzy