WildStar złapał drugi oddech. Nikt już nie narzeka "na brak graczy" czy "brak nowości"

Pobrane

Wygląda na to, że WildStar złapał drugi oddech i powoli zaczyna piąć się do góry. To naprawdę świetna wiadomość, bo jeśli ktoś zasługuje na większą uwagę i popularność ze strony graczy, to jest nim właśnie produkt Carbine Studios.

Mówimy przecież o (bardzo) dobrym MMORPG-u, który może śmiało konkurować z Blade & Soul, ArcheAge, Black Desert i innymi wielkimi tytułami.

Najnowszy list do fanów WildStar zawiera podziękowania (za wsparcie), ale przede wszystkim zapowiedź nowości w grze. Halloweenowy event, nowe bossy i kolejny content update, który powinniśmy zobaczyć już w listopadzie - Redmoon Mutiny.

What I’m really here to talk about is all the awesome stuff that’s still yet to come. Shade’s Eve is right around the corner, once again offering WildStar players a ghoulish assortment of holiday frights and fun, and coming up in November we’ll be releasing Redmoon Mutiny—WildStar’s next content update.

Poznikały też komentarze typu "nie ma z kim grać", "pustki na serwerach" czy "nie dostajemy update'ów". Co jak co, ale o najbliższą przyszłość gry byłbym na waszym miejscu spokojny

Zagracie TUTAJ

Zobacz także

28 komentarzy