Wojna Brazylijczyków i Polaków w Tibii. Niestety mamy złe informacje...

Dodany przez guru 12 miesięcy temu
25 21556
Wojna Brazylijczyków i Polaków w Tibii. Niestety mamy złe informacje...

Jako że minęły już prawie trzy tygodnie od wybuchu “wojny” pomiędzy Brazylijczykami a Polakami w Tibii, najwyższy czas na jakieś refleksje i wnioski.

***

W skrócie: na początku maja Brazylijczycy – sterowani przez Dejair Invencivel (TOP1 w BR i TOP3 na świecie) – rozpoczęli najazd na serwer “Goracej” oraz “Bobka”, czyli serwer naszej topowej parki Tibijczyków.

Oficjalnym powodem najazdu była chęć zakończenia dominando i tyranii “Bobka” (i jego gildii) na serwerze “Bona”. Mniej oficjalnie chodziło o to, żeby zaburzyć expienie naszej dwójki, aby wspomniany “Dejair Invencivel” mógł dogonić Pamelę oraz Roberta i zostać TOP1 całej Tibii.

Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ

***

I co? I to niestety się udaje. Za “Gorącą” i “Bobkiem”, dzień w dzień, biegają jakieś Brazole, przeszkadzając w normalnym i co najważniejsze efektywnym levelowaniu.

Ma to również przełożenie na liczby. “Goraca” notuje od 117 do 205 mln expa, ale średnia wynosi gdzieś 150 mln na dzień. Pani Pamela zdobyła 5,8 mld punktów doświadczenia przez ostatni miesiąc i awansowała o 21 poziomów do góry.

via GuildStats.eu

“Bobeek” jest minimalnie lepszy. Średnia to około 160 mln expa na dzień, w miesiąc uzbierało się 6,3 mld punktów doświadczenia oraz 23 poziomy do góry.

Niestety Brazylijczyk deklasuje naszą parkę. “Dejair Invencivel” grinduje dziennie od 230 do 330 mln expa (prawie 100 mln więcej niż “Goraca” i “Bobeek”). Przez miesiąc uzbierał 8,1 mld punktów doświadczenia oraz awansował o 31 poziomów do góry.

Łatwo więc policzyć, że mniej więcej od początku wojny odrobił do Pameli oraz Roberta prawie dziesięć poziomów.

  • 2289 level – Dejair Invencivel
  • 2351 level – Bobeek
  • 2355 level – Goraca

No i teraz pojawiają się pytania: czy Brazylijczykom wystarczy zapału (i Tibia Coinsów), aby przeszkadzać naszej parce jeszcze przez kilka miesięcy? Czy “Goraca” i “Bobeek” mają jakieś rozwiązanie tej sytuacji? A może nasza dwójka ma totalnie wyrąbane na TOP1 + TOP2 i pogodziła się już z faktem, że prędzej czy później będą musieli ustąpić tronu innej osobie?

Będziemy trzymać rękę na pulsie i poinformujemy was, gdy coś się tam wydarzy.

 


25 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube