Wojna polsko-ruska w New World. Najlepsza gildia PL walczy z najlepszą gildią RU

Dodany przez guru około 2 lata temu
15 41110
Wojna polsko-ruska w New World. Najlepsza gildia PL walczy z najlepszą gildią RU

News nadesłany przez Gala Anonima (czyli osobę, która nie chce ujawniać swojego nicka lub imienia).

Dziękujemy!

***

Opowiem Wam od początku. Sprawa tyczy dwóch kompani: polskiej (Emigracja) i rosyjskiej (Chaos). Chaosi to najsilniejsza rosyjska kompania w New World, była już na dwóch serwerach, które kompletnie zdominowała. Emigracja natomiast to najsilniejsza polska kompania. Zdominowaliśmy “Karkar”, a potem “Bran”. I przyszedł czas na zmianę serwera w poszukiwaniu wyzwań. Trafiło na Vega, którą prawie zdominowaliśmy, bo w międzyczasie Rosjanie z “Chaos” także wybrali ten świat.

Początki wydawały się normalne: bitwy, wojny itd. Byli bardzo mocni, szukaliśmy rozwiązań i taktyk, jak się przed nimi bronić. Udało się po kilku porażkach. Był moment, że ani “Emigracja” nie mogła zdobyć rosyjskiego terenu, ani “Chaos” polskiego. Wtedy też zaczęły się walki na słowa, które przeniosły się na Twitch. 

Niestety Rosjanie zaczęli wykorzystywać błędy systemu - takie jak raportowanie całej naszej kompanii (pisaliśmy o tym TUTAJ – przyp. red.). Efekt jest taki, że system automatycznie banuje na czas sprawdzenia.

Trzy dni temu przez ich mass reporty, 12 Polaków dostało bana, a jeden nawet delete postaci.

Jesteśmy w stałym kontakcie z supportem i działem Amazonu odnośnie nadużywania mass reportów. Bo ten problem nadal istnieje i powoduje wielkie zawieruchy na serwerach. Podobno AGS już to analizuje i szuka rozwiązań, jak to załatwić.

Równocześnie wyszła też informacja o blokadzie rosyjskich oraz białoruskich graczy. Fakt niektórzy z nich nie logowali się przez ostatnie dni, ale większość już wróciła na VPN i wojna polsko-ruska nadal trwa.

Każdy z Polaków, który ma ochotę zagrać w New World i który… chce dokopać Ruskim, jest proszony na serwer “Vega”, aby wkroczyć w szeregi “Emigracji”.

***

Tak wyglądają wojenki Polaków z Ruskimi (nagranie pochodzi z 6 marca):


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube