Zapisujcie się do bety The War Within i grajcie w Plundestorm do końca kwietnia

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
26 3089
Zapisujcie się do bety The War Within i grajcie w Plundestorm do końca kwietnia

Do World of Warcraft powoli nadciąga nowy dodatek, The War Within. Będzie to początek The Worldsoul Saga, czyli nowego rozdziału w historii tego MMORPG-a. Blizzard chce, abyście uczestniczyli w zabawie, dlatego otwiera zapisy do testów beta zbliżającego się rozszerzenia.

Jeśli chcecie sprawdzić The War Within, to udajcie się tutaj. Niestety, zapisanie się do testów nie gwarantuje w nich udziału, ale Blizzard powiedział, że wpuści na serwery testowe sporo osób. Gracze będą zapraszani falami, więc jest spora szansa, że się załapiecie. Jeśli jednak chcecie mieć gwarancję udziału w zabawie, wtedy musicie nabyć epicką edycję dodatku za „jedyne” 90 dolarów. Testowanie rozszerzenia do World of Warcraft rozpocznie się ponoć niebawem, więc nie zwlekajcie.

Co się zaś tyczy trybu Plunderstorm, to Blizzard szykuje się do jego wyłączenia. Battle royale w World of Warcraft dostępne będzie do 30 kwietnia, czyli do końca miesiąca. W związku z tym odpalają Plundersurge, czyli podwójny bonus do reputacji zdobywanej w tym trybie. Macie więc mniej niż dwa tygodnie na nadrobienie zaległości w Renown, aby zgarnąć wszystkie przedmioty kosmetyczne. Powodzenia!


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube