Zniszczenie rozpocznie się w Apex Legends jeszcze dzisiaj

8924 zdolnosci fuse apex legends 16951

Respawn przekazało konkretne informacje na temat nowego sezonu do Apex Legends. Wystartuje on dzisiaj, 2 lutego, planowo o 19:00. Wiecie jednak jak to bywa przy wprowadzaniu aktualizacji, więc weźcie poprawkę na ewentualne przesunięcia oraz na fakt, że serwery mogą eksplodować. Czego jednak spodziewać się po ósmym sezonie?

Jego nazwa to „Zniszczenie” i w ramach atrakcji otrzymamy Fuse’a, czyli nową postać. Pisałem Wam o aferze dookoła niej w tym miejscu. Jeśli jednak nie interesują Was „dramy” to poniżej opis jego umiejętności:

  • Zdolność pasywna – Grenadier - Każde miejsce w ekwipunku mieści po dwa granaty. Granaty są rzucane dalej, szybciej i celniej.
  • Zdolność taktyczna – Druzgocące uderzenie - Miota pocisk kasetowy, który po uderzeniu wyrzuca z siebie ładunki wybuchowe.
  • Zdolność specjalna: Wielki moździerz - Bombardowanie, które otoczy wybrany obszar ścianą ognia.

Cóż poza postacią? 30-30 Repeater, czyli karabin z mechanizmem dźwigniowym na ciężką amunicję, który zadaje poważne obrażenia i pozwoli bezproblemowo załatwić uciekającego Mirage'a z odległości 200 metrów. 30-30 Repeater wymaga ręcznego załadowania następnego naboju do komory, co sprawia, że strzelaniu z niego towarzyszy pewien rytm. Przyda się taka odmiana w Apex Legends.

Sezon 8. ponownie wprowadza zmiany w Królewskim Kanionie. Nowa lokalizacja ukazuje zniszczenia wyrządzone podczas katastrofy statku. Gracze mogą teraz zbadać obszar znajdujący się za Artylerią, a Plamiste jeziora zastąpiły Rozlewisko. Zwiadowców i snajperów ucieszą zaś wieże obserwacyjne. To jednak nie wszystko!

W tym sezonie Respawn wprowadza również magazynki złotej jakości. Zamontowanie ich w broni spowoduje automatyczne jej przeładowanie po krótkim odstępie czasu od jej schowania. Złoty magazynek ma taką samą pojemność, co magazynek fioletowy i występuje w wariantach broni lekkiej, ciężkiej, snajperskiej i energetycznej.

Szczegóły na temat nowości znajdziecie tutaj.

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz