W ten weekend testujemy Guild Wars 2: Path of Fire

Guildwars2xpac2 art3

Moi drodzy, od 11 do 13 sierpnia będziecie mieli możliwość sprawdzenia najnowszego rozszerzenia do Guild Wars 2. O Path of Fire naczelny hejter gry na portalu pisał w tym miejscu. Jeśli jakimś cudem ominęła Was informacja na temat nadchodzącego dodatku, to skorzystajcie z powyższego linka, by nadrobić wiedzę. Jako zapowiedź wykorzystam tekst Guru:

Path of Fire (chciałem napisać Path of Exile) zapowiada się BOMBOWO. Mówi to osoba, która nigdy nie przepadała za tym MMORPG i która toczyła z czytelnikami tego portalu zacięte walki na „słowa”.

Musicie przyznać, że to dosyć nietypowa rekomendacja. Niemniej sami będziecie mogli sprawdzić, czy Path of Fire rzeczywiście będzie takie ciekawe. Spokojnie, do testów nie potrzebujecie posiadać Guild Wars 2: Heart of Thorns, bowiem dosłownie KAŻDY otrzyma możliwość sprawdzenia dodatku – zainteresowanych odsyłam w to miejsce.

Do naszej dyspozycji oddana zostanie pierwsza części historii nowego rozszerzenia, która przeniesie nas do Crystal Desert. Pozwiedzamy lokację Crystal Oasis, a przy okazji odblokujemy wierzchowca raptora.

Warto dodać, że od 18 do 20 sierpnia otrzymamy możliwość ponownego testowania nowości, ale tym razem nieco innych. W powyższym terminie ArenaNet udostępni nowe elitarne specjalizacje na trybach PvP oraz WvsW.

Path of Fire oficjalnie zadebiutuje 22 września.

Zobacz także

12 komentarzy