To były najpopularniejsze newsy na MMORPG.org.pl w tym roku...

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
11 14364
To były najpopularniejsze newsy na MMORPG.org.pl w tym roku...

Chcecie zobaczyć, jakie newsy cieszyły się największą popularnością na MMORPG.org.pl w 2021 roku? Proszę bardzo.

1. "Trzeci najlepszy Polak w Tibii zhakowany i zrookowany. Spadł z 1709 lvl na 5 lvl" - 80 tys. wyświetleń (autor guru)

2. "Dziesiątki osób szukało zaginionego gracza World of Warcraft, który nagle przestał logować się do gry" - 57 tys. wyświetleń (autor guru)

3. "150 tys. złotych za granie w gry. Szukają pracownika "nolajfera" - 56 tys. wyświetleń (autor guru)

4. "Gracz RuneScape traci złoto o wartości 60 tys. zł – na oczach swojej żony i dziecka" - 54 tys. wyświetleń (autor guru)

5. "Największy przegrany Tibii. Za 500 zł sprzedał postać wartą 15 razy więcej" - 52 tys. wyświetleń (autor guru)

6. "Wielki sekret Tibii odkryty. Po siedmiu latach gracze weszli do niedostępnej lokacji" - 50 tys. wyświetleń (autor guru)

7. "Oto najlepszy darmowy gracz Tibii. Nie wydał na grę nawet złotówki" - 46 tys. wyświetleń (autor guru)

8. "Największy bot Tibii znowu złamany. Polacy stracili wysokolevelowe postacie i mnóstwo pieniędzy" - 46 tys. wyświetleń (autor guru)

9. "Kupił dożywotni abonament i został zbanowany. Smutna historia pewnego gracza MMORPG" - 45 tys. wyświetleń (autor guru)

10. "Najcenniejszy przedmiot Tibii odnaleziony. Niedawno ktoś sprzedawał go na Allegro" - 44 tys. wyświetleń (autor guru)

Zaskoczenia brak. Nie od dziś wiadomo, że tibijskie artykuły cieszą się u nas niesamowitym zainteresowaniem. Może dlatego, że jest to gra mająca specjalna miejsce w sercach Polaków, a może dlatego, że jesteśmy jedynym portalem w Polsce i na świecie, który pisze o takich rzeczach. Jak widać – to się opłaca…

Warto także dodać, że najpopularniejszym newsem okazał się… news na Prima Aprilis. Zmyślony, ale na tyle wiarygodny, że został wyświetlony prawie 80 tysięcy razy.

I patrząc po komentarzach i udostępnieniach na Facebooku, wiele osób nadal wierzy, że Pan “Andrzej Wielki” rzeczywiście został zhakowany, a następnie zrookowany do 5 levela:)

 
 

11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube